אודות

שלום.

שמי דוקאי.
אני מתרגל בודהיזם בהשראת מסורת הסוטו זן, כלומר בעיקר שיקנטאזה (פשוט לשבת).

האתר הזה מוקדש לזן בודהיזם ובודהיזם בכלל. כיוון שאני מתרגל במסורת הסוטו זן יש בו דגש נכבד על זאזן – אבל לא רק. ניתן למצוא בו תרגומים לטקסטים שונים וסוטרות, בינהם טקסטים של אייהי דוגן זנז'י, וטקסטים שלי המספרים על החוויה שלי כמתרגל  בודהיזם ועל התובנות שלי. האתר הזה ניתן כמתנת הדהרמה מתוך תקווה שתהיה בו תועלת לכל הברואים.

אני לא מורה. אבל אם אתם מתעניינים וחושבים שיש שאלות שאני יכול לענות עליהן או אם אתם רוצים להתנסות בתירגול ואתם חושבים שאני יכול לעזור אל תהססו לפנות אלי.

כל הערה בקשר לתוכן האתר או בקשר לכל דבר אחר ניתן להפנות ל bendowa@gmail.com

ניתן גם להתקשר ל- 0523354457

ניתן להגיב באתר לכל הפרסומים שאינם עמודים קבועים. אם יש לכם משהו להגיד, שנראה לכם שיכול להועיל לאחרים, אני אודה לכם אם תשתמשו במנגנון הזה. אני מתחייב שאף פרט מן הפרטים שתמסרו לא יימסר לצד שלישי, ולא ישמש לכל מטרה אחרת לבד מן התקשורת בינינו. אין חובה להזין כתובת דואל בעת פרסום התגובות – גם אם תבחרו להשאיר כתובת דואל זו לא תוצג בתגובה.
שימו לב שבהגיבכם באתר אתם מסכימים לתנאי זכויות היוצרים כפי שהם מופיעים בתחתית כל עמוד באתר זה וביתר פירוט בעמוד זכויות יוצרים.

ניתן להרשם באתר לעדכוני RSS (הסתכלו למטה).

לעידכוני דואל ניתן להרשם מכאן

ככלל אני עונה על כל התגובות. אם הגבתם ולא קיבלתם ממני תשובה – ייתכן שפיספסתי את תגובתכם. אנא שילחו לי מייל תזכורת ל bendowa@gmail.com .
שימו לב שהבלוג אינו שולח  לכם באופן אוטומאטי הודעה על התשובות האלו.
אם ברצונכם לקבל הודעה כשמתפרסמת תגובה לפוסט מסויים עליכם להירשם לכך בתחתית הפוסט. ניתן גם להירשם לתגובות מבלי להגיב בעצמכם.

אני מזמין ומבקש את תגובתכם גם בכל הקשור למראה האתר, קלות השימוש בו והפעולה התקינה שלו – בנושאים האלה אנא שילחו לי דוא"ל לכתובת שמופיעה בעמוד זה – bendowa@gmail.com .

פרסומים אחרונים